O Nas

IPG Nieruchomości


Investment Property Group Nieruchomości

 


Naszą specjalnością jest działalność w zakresie obrotu nieruchomościami, która obejmuje transakcje kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii nieruchomości lokalowych, budynkowych i gruntowych tj.: mieszkań, domów,  nieruchomości komercyjnych - powierzchnie handlowe, magazynowe, biurowe, usługowe i produkcyjne oraz mieszkaniowe.

Ściśle współpracujemy z doradcami finansowymi udzielającymi kredytów hipotecznych pod zakup, budowę, rozbudowę i modernizację nieruchomości, pomagając naszym Klientom dokonać wyboru najlepszej oferty banku kredytującego. Oferujemy również pomoc w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji oraz indywidualnej obsługi. Współpracujemy również z kancelarią notarialna, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na pełną i profesjonalną realizację zleceń w każdym calu.

Nasze działania na rzecz klienta opieramy na podstawowych filarach: doświadczony zespół, sprawdzone procedury, wiedza, bezpieczeństwo transakcji i poufność informacji.
Robimy wszystko, aby podjęte przez nas działania uwieńczone zostały realizacją założonych celów oraz maksymalizacją zysków i korzyści. Staramy się w jak największym stopniu odciążyć zleceniodawcę, aby powierzone nam zadania były jak najmniej absorbujące dla jego osoby.


Sukcesy osiągamy dzięki umiejętności analizy potrzeb naszych Klientów. Dzięki gruntownej znajomości rynku zawsze znajdujemy odpowiednie rozwiązanie.

Dążymy do satysfakcji klienta oddając w jego ręce efekt wspólnej pracy opartej na wzajemnym zrozumieniu i podobnym postrzeganiu potrzeb. Sposób realizacji powierzonych nam zadań pozwala docenić profesjonalizm i zdecydować się na dalszą korzystną współpracę. 

 

 

wyszukiwanie ofert

Notatnik

Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.

Newsletter

podaj swój adres email, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach